Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Józef Kuchta


Data święceń: 1988-05-22

Adres:
ul. Gdańska 9
84-208 Czeczewo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Św. Józefa, Czeczewo od 2001-12-15
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
mgr teologii diec. gdańska od 1988-02-23
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.86736106872559