Archidiecezja Gdańska

Ks. Zdzisław Kumor


Data święceń: 1984-05-27

Adres:
ul. Gdańska 12
83-035 Kłodawa Gdańska

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
członek Rady Kapłańskiej Archidiecezji Gdańskiej diec. gdańska od 2022-01-17
Ojciec Duchowny Dekanatu dek. Trąbki Wielkie od 2021-03-01
proboszcz par. Św. Jakuba, Kłodawa Gdańska od 2013-08-22
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.90495610237122