Archidiecezja Gdańska

Ks. Tadeusz Chajewski


Data święceń: 1983-01-23

Adres:
ul. Złota Karczma 24
80-298 Gdańsk Złota Karczma

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Św. Rafała Kalinowskiego, Gdańsk Złota Karczma od 2022-07-01
kapelan Rady Rycerzy Kolumba diec. gdańska od 2011-02-26
diecezjalny duszpasterz ludzi pracy diec. gdańska od 2009-02-19
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1982-05-30
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.88755798339844