Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr lic. Zbigniew Drzał


Data święceń: 1987-05-16

Adres:
ul. Sucha 3
80-531 Gdańsk Letnica

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapituła kolegiacka gdańska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2019-12-21
proboszcz par. Św. Anny i Joachima, Gdańsk Letnica od 2012-10-15
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1987-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1986-06-21
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.92533278465271