Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Remigiusz Langowski


Data święceń: 1983-07-16

Adres:
ul. Krzemowa 3
80-041 Gdańsk Orunia

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapituła kolegiacka staroszkocka - kanonik gremialny diec. gdańska od 2011-04-21
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
proboszcz par. Św. Jadwigi Królowej, Gdańsk Orunia od 1990-07-17
inkardynowany diec. gdańska od 1983-03-31
mgr teologii diec. gdańska od 1983-01-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.88942790031433