Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Zdzisław Róż


Data święceń: 1990-05-19

Adres:
ul. Jaworzniaków 10
80-180 Gdańsk Os. Świętokrzyskie

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Członek Komitetu ds. organizacji Arch. odpustu św. Wojciecha diec. gdańska od 2017-03-22
kapituła kolegiacka gdańska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2015-12-19
diecezjalny duszpasterz Kościelnej Służby Mężczyzn diec. gdańska od 2015-02-03
proboszcz par. Św. Krzysztofa, Gdańsk Os. Świętokrzyskie od 2005-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1990-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1989-05-27
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.8761739730835