Archidiecezja Gdańska

Ks. Marek Kapusta


Data święceń: 1990-05-19

Adres:
ul. Lipowa
83-010 Żuława Wielka

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Podwyższenia Krzyża Świętego i Niepokalanego Poczęcia NMP, Żuława Wielka od 2013-01-21
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1989-05-27
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.8802011013031