Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr lic. Ireneusz Koziorzębski


Data święceń: 2001-06-16

Adres:
Pl. Kard. Stefana Wyszyńskiego 1
80-354 Gdańsk Żabianka

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
wikariusz par. Matki Bożej Fatimskiej, Gdańsk Żabianka od 2020-07-01
mgr teologii diec. gdańska od 2001-06-16
inkardynowany diec. gdańska od 2000-06-16
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
229 0.51168394088745