Archidiecezja Gdańska

Ks. dr Daniel Knapiński


Data święceń: 2000-06-17

Adres:
ul. Lotnicza 30
80-297 Banino

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Wicedziekan dek. Żukowo od 2021-03-01
proboszcz par. Niepokalanego Poczęcia NMP, Banino od 2015-06-01
mgr teologii diec. gdańska od 2000-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1998-06-19
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.41047501564026