Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Janusz Mathea


Data święceń: 1994-05-21

Adres:
nr 12
83-022 Giemlice

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Dziekan dek. Żuławy Steblewskie od 2020-04-23
proboszcz par. Św. Jana Chrzciciela, Giemlice od 2012-09-01
kapituła kolegiacka staroszkocka - kanonik honorowy diec. gdańska od 2012-04-17
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1994-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1993-06-26
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
249 0.40205788612366