Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr lic. Jacek Tabor


Data święceń: 1992-05-23

Adres:
ul. Kartuska 186
80-136 Gdańsk Siedlce

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapituła kolegiacka staroszkocka - kanonik honorowy diec. gdańska od 2018-05-19
diecezjalny duszpasterz leśników i myśliwych diec. gdańska od 2017-02-17
Wicedziekan dek. Gdańsk Siedlce od 2016-09-12
proboszcz par. Św. Franciszka z Asyżu, Gdańsk Siedlce od 2015-01-24
licencjusz teologii diec. gdańska od 2003-06-25
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1992-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1991-06-16
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
249 0.39593696594238