Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Jarosław Brylowski


Data święceń: 1989-05-14

Adres:
Szkolna 3
83-042 Ełganowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Wicedziekan dek. Trąbki Wielkie od 2020-05-08
proboszcz par. Bł. Jerzego Popiełuszki, Prezbitera i Męczennika , Ełganowo od 2020-04-23
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
mgr teologii diec. gdańska od 1989-03-20
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.95511388778687