Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Bogumił Nowakowski


Data święceń: 1989-05-14

Adres:
ul. Górnicza 42
81-572 Gdynia Fikakowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Wicedziekan dek. Gdynia Orłowo od 2019-10-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
proboszcz par. Św. Karola Boromeusza, Gdynia Fikakowo od 1998-07-12
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
mgr teologii diec. gdańska od 1989-03-20
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.51799511909485