Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Andrzej Leszczyński


Data święceń: 1994-05-21

Adres:
ul. Gryfa Pomorskiego 51
84-200 Wejherowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Św. Karola Boromeusza, Wejherowo od 2019-12-08
Członek Komitetu ds. organizacji Arch. odpustu św. Wojciecha diec. gdańska od 2017-03-22
kapituła kolegiacka gdańska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2015-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1994-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1993-06-26
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.47669386863708