Archidiecezja Gdańska

Ks. Dariusz Kuchta


Data święceń: 1992-05-23

Adres:
ul. Jana Pawła II 10
84-220 Strzebielino

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Św. Maksymiliana Marii Kolbego, Strzebielino od 2014-10-27
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1991-06-16
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
229 0.54324007034302