Światowy Dzień Młodzieży w archidiecezji gdańskiej
23 listopada 2022
W uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Gdańsku-Oliwie odbyły się archidiecezjalne obchody 37. Światowego Dnia Młodzieży. Centralnym wydarzeniem była uroczysta Msza św. pod przewodnictwem metropolity gdańskiego.
Archidiecezja Gdańska