Odpust u gdańskich dominikanów 2021r.
8 sierpnia 2021
800 lat temu św. Dominik Guzman narodził się dla nieba. To także rok, gdy do Polski i Gdańska przybyli pierwsi dominikanie. W bazylice św. Mikołaja odprawiono 8 sierpnia uroczystą Mszę św. odpustową pod przewodnictwem abp.Tadeusza Wojdy SAC.
Archidiecezja Gdańska