Msza św. w intencji ochrony zdrowia
17 października 2022
Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Gdańsku-Aniołkach była miejscem uroczystej Mszy św. w intencji ochrony zdrowia. Niedzielna modlitwa rozpoczęła także rok akademicki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.
Archidiecezja Gdańska