Gdynia. wStańisław 2021
26 września 2021
W gdyńskim kościele Niepokalanego Serca Maryi zgromadzili się starsi i młodsi, by razem uwielbiać Boga. Okazją do spotkania wypełnionego modlitwą, muzyką i świadectwami była 3. edycja imprezy ewangelizacyjnej - "wStańisław".
Archidiecezja Gdańska