Charyzmatyczno-ewangelizacyjna Wspólnota Dwunastu, działająca przy kościele św. Józefa w Gdańsku, zaprosiła na modlitwę o uzdrowienie z o. Jose Maniparambilem, rekolekcjonistą z Indii.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕