Dziesiąty numer czasopisma „Galilea. Tajemnice Pisma Świętego” jest już w sprzedaży!!! Bieżące wydanie (96 stron!) opowiada o okolicznościach narodzenia Pana Jezusa w Betlejem. Zaczynamy od Izajaszowego proroctwa o Emmanuelu, poznajemy pochodzącego z Betlejem króla Dawida i przyglądamy się bliżej światu, w którym narodził się Mesjasz. Towarzyszymy również przyjściu na świat Jezusa w Mieście Dawidowym, a  na koniec oddajemy się medytacji fragmentów Ewangelii dzieciństwa i opisujemy współczesne Betlejem.

Specjalnie dla naszych Czytelników zespół „Lupus Dolor” nagrał płytę dołączoną do "Galilei", z najpiękniejszymi kolędami świata. Przygotowaliśmy też niespodziankę na długie, świąteczne wieczory: krzyżówkę, którą będzie łatwiej rozwiązać po uważnym przeczytaniu bieżącego numeru „Galilei”.

Czasopismo można zamówić u ks. Piotra Przyborka:

lub wysyłkowo na stronie: www.szkolabiblijna.gda.pl

Zachęcając do nabycia „Galilei” życzymy owocnej lektury!