Archidiecezja Gdańska

O. Jarosław Kuffel (SJ)


Data święceń: 1999-06-29

Adres:
ul. Mickiewicza 11
80-425 Gdańsk Wrzeszcz

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Ojciec Duchowny Dekanatu dek. Gdańsk Wrzeszcz od 2021-03-01
proboszcz par. Świętego Krzyża, Gdańsk Wrzeszcz od 2017-08-06
przełożony domu zakonnego zak.męski Towarzystwo Jezusowe (Ojcowie Jezuici), Gdańsk Wrzeszcz od 2017-08-06
kapłan zakonny diec. gdańska od 2016-06-19
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.44903612136841