Archidiecezja Gdańska

Ks. Janusz Sikora (SDB)


Data święceń: 1986-06-17

Adres:
-
Czersk

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. NMP Wspomożenia Wiernych, Rumia od 2016-06-26
kapłan zakonny diec. gdańska od 2016-06-26
przełożony domu zakonnego zak.męski Towarzystwo Świętego Franciszka Salezego (Księża Salezjanie), Rumia od 2014-09-01
dr teologii diec. gdańska od 2000-01-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.47098398208618