Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr lic. Piotr Wulgaris


Data święceń: 2013-06-01

Adres:
ul. Zielona 11 D
81-113 Gdynia Obłuże

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
wikariusz par. Ducha Świętego i św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Gdynia Obłuże od 2019-04-18
Wiceprzewodniczący Rady Duszpasterstwa Kolejarzy AG diec. gdańska od 2017-11-13
diecezjalny duszpasterz kolejarzy diec. gdańska od 2016-11-15
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2013-06-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.45340895652771