Archidiecezja Gdańska

Ks. dr Łukasz Koszałka

wykładowca GSD

Data święceń: 2009-06-13

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
wykładowca GSD diec. gdańska od 2021-10-18
Sekretarz oraz Kapelan Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego diec. gdańska od 2021-04-23
"Studia Gdańskie" - sekretarz redakcji diec. gdańska od 2014-04-07
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2009-06-13
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.74083399772644