Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr lic. Rafał Dettlaff


Data święceń: 2000-06-17

Adres:
ul. Morska 117 A
81-198 Rewa

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
administrator par. Św. Rocha, Rewa od 2022-10-01
przewodniczący komisji wizytacyjnej - zespół 1 diec. gdańska od 2022-09-30
Diecezjalny Duszpasterz Legionu Małych Rycerzy Miłosiernego Serca PJ diec. gdańska od 2022-07-28
członek Rady Kapłańskiej Archidiecezji Gdańskiej diec. gdańska od 2022-01-17
Delegat biskupa odpowiedzialny za Duszpasterstwo Tradycji Katolickiej diec. gdańska od 2021-10-07
proboszcz par. Podwyższenia Krzyża Świętego, Pierwoszyno od 2020-03-11
obrońca węzła małżeńskiego w Sądzie Biskupim diec. gdańska od 2016-10-17
licencjusz prawa kanonicznego diec. gdańska od 2016-06-14
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 2015-06-25
kanclerz Kurii Metropolitalnej Gdańskiej diec. gdańska od 2015-04-23
zamieszkały diec. gdańska od 2015-04-23
mgr teologii diec. gdańska od 2000-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1999-06-18
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.89319205284119