Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Tadeusz Stawicki


Data święceń: 1985-02-03

Adres:
ul. Adm. Józefa Unruga 150
81-153 Gdynia Pogórze Dolne

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Ojciec Duchowny Dekanatu dek. Gdynia Oksywie od 2021-03-09
kapituła kolegiacka gdyńska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2010-04-01
proboszcz par. Św. Judy Tadeusza Apostoła, Gdynia Pogórze Dolne od 2000-11-12
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1985-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1984-06-24
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.43947410583496