Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Andrzej Sowiński


Data święceń: 1990-05-19

Adres:
ul. Wolności 17
83-041 Mierzeszyn

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Św. Bartłomieja Apostoła, Mierzeszyn od 2010-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1990-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1989-05-27
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.86748909950256