Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Zbigniew Wądrzyk


Data święceń: 1996-06-22

Adres:
ul. Przemyska 21
80-180 Gdańsk Ujeścisko

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
wikariusz par. Św. Ojca Pio, Gdańsk Ujeścisko od 2020-12-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1995-06-27
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.53320598602295