Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik Tadeusz Zięba


Data święceń: 1976-05-23

Adres:
ul. Wejherowska 24
84-110 Tyłowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Matki Boskiej Królowej Polski, Tyłowo od 2005-08-01
kapituła kolegiacka gdyńska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2001-06-26
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1976-03-06
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.88611793518066