Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik Krzysztof Homoncik


Data święceń: 1990-05-19

Adres:
ul. Przemyska 21
80-180 Gdańsk Ujeścisko

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Dziekan dek. Gdańsk Łostowice od 2016-06-18
kapituła kolegiacka staroszkocka - kanonik honorowy diec. gdańska od 2014-12-20
diecezjalny duszpasterz rodzin diec. gdańska od 2009-09-21
diecezjalny duszpasterz Grup Modlitewnych Ojca Pio diec. gdańska od 2001-04-18
proboszcz par. Św. Ojca Pio, Gdańsk Ujeścisko od 2000-07-30
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1989-05-27
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.42894291877747