Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Marek Wende


Data święceń: 1981-05-17

Adres:
ul. Zielona 11 D
81-113 Gdynia Obłuże

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Przewodniczący Rady Duszpasterstwa Kolejarzy AG diec. gdańska od 2017-11-13
kapituła kolegiacka gdyńska - kanonik gremialny diec. gdańska od 2001-06-26
diecezjalny duszpasterz kolejarzy diec. gdańska od 2001-01-01
katechetyczny wizytator dekanalny dek. Gdynia Oksywie od 2000-12-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 1999-12-04
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
proboszcz par. Ducha Świętego i św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Gdynia Obłuże od 1989-12-01
mgr teologii diec. gdańska od 1981-01-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.5225510597229