Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Antoni Nerek


Data święceń: 1989-05-14

Adres:
ul. Ramułta 13
81-241 Gdynia Leszczynki

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Św. Józefa, Gdynia Leszczynki od 2011-03-01
kapituła kolegiacka gdańska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2010-12-15
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1993-08-30
mgr teologii diec. gdańska od 1989-03-20
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.44726395606995