Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Krzysztof Borowski-Krać


Data święceń: 1997-06-21

Adres:
ul. Nagietkowa 61
81-589 Gdynia Dąbrowa

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Świętej Trójcy, Gdynia Dąbrowa od 2022-05-20
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1997-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1996-06-21
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.75264286994934