Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr lic. Bolesław Antoniów


Data święceń: 1996-06-22

Adres:
ul. Gdańska 6
83-034 Trąbki Wielkie

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Dziekan dek. Trąbki Wielkie od 2020-04-23
kapituła kolegiacka staroszkocka - kanonik honorowy diec. gdańska od 2017-09-10
proboszcz par. Wniebowzięcia NMP, Trąbki Wielkie od 2015-04-13
diecezjalny duszpasterz rolników diec. gdańska od 2014-12-20
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1996-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1995-06-27
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.79402995109558