Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat mgr lic. Zygfryd Leżański


Data święceń: 1966-05-29

Adres:
ul. Powstańców Warszawy 15
81-718 Sopot

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
emeryt par. Św. Andrzeja Boboli, Sopot od 2018-01-22
kapituła kolegiacka gdyńska - kanonik gremialny diec. gdańska od 2001-06-26
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
członek Komisji Liturgicznej diec. gdańska od 1993-07-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 1991-10-10
mgr teologii diec. gdańska od 1971-06-24
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
260 0.72744512557983