Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Kazimierz Juszko


Data święceń: 1986-05-17

Adres:
ul. Przemyska 21
80-180 Gdańsk Ujeścisko

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Ojciec Duchowny Dekanatu dek. Gdańsk Łostowice od 2021-03-01
wikariusz par. Św. Ojca Pio, Gdańsk Ujeścisko od 2019-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1996-06-01
inkardynowany diec. gdańska od 1985-06-24
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.41776204109192