Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Waldemar Naczk


Data święceń: 1991-05-18

Adres:
ul. Władysława Łokietka 16
83-020 Wocławy

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Św. Antoniego z Padwy, Wocławy od 2008-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1991-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1990-06-02
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.88322997093201