Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Piotr Szamocki


Data święceń: 1985-05-26

Adres:
ul. Hodowlana 3
81-606 Gdynia Witomino

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Podwyższenia Krzyża Św. i Niep. Poczęcia NMP, Gdynia Witomino od 2014-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 1999-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
mgr teologii diec. gdańska od 1985-06-03
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.87488389015198