Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Przemysław Kalicki


Data święceń: 1993-05-22

Adres:
ul. Jesionowa 13
83-021 Przejazdowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapituła kolegiacka gdyńska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2018-08-15
proboszcz par. Narodzenia Pańskiego, Przejazdowo od 2015-12-08
diecezjalny duszpasterz meliorantów i hydrotechników diec. gdańska od 2008-02-07
diecezjalny duszpasterz więźniów diec. gdańska od 2001-02-01
kapelan więzienny diec. gdańska od 2000-01-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1993-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-06-14
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.42761397361755