Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Michał Ratajski


Data święceń: 1997-06-21

Adres:
nr 53
83-022 Koźliny

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
dekanalny duszpasterz młodzieży dek. Żuławy Steblewskie od 2022-11-29
proboszcz par. Matki Boskiej Różańcowej, Koźliny od 2020-12-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1997-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1996-06-21
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.87612891197205