Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Krzysztof Czaja


Data święceń: 1992-06-06

Adres:
ul. Makuszyńskiego 2
81-595 Gdynia Karwiny

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapituła kolegiacka gdyńska - kanonik honorowy kapituła od 2018-02-14
diecezjalny duszpasterz pieszych pielgrzymek na Jasną Górę diec. gdańska od 2010-10-17
proboszcz par. Niepokalanego Serca Maryi, Gdynia Karwiny od 2008-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-06-03
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.84895706176758