Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr lic. Piotr Belecki


Data święceń: 2011-06-18

Adres:
ul. Armii Krajowej 26
81-372 Gdynia

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
członek Komisji Liturgicznej diec. gdańska od 2022-10-06
członek Rady ds. Duszpasterstwa Powołań diec. gdańska od 2021-01-08
wikariusz par. NMP Królowej Polski, Gdynia od 2019-07-01
diecezjalny duszpasterz służby liturgicznej diec. gdańska od 2015-11-15
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2011-06-18
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 1.1126301288605