Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr lic. Janusz Steć

zamieszkały przy Caritas

Data święceń: 2006-06-24

Adres:
ul. Sikorskiego 2 A
81-805 Sopot

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Członek Rady Duszpasterskiej AG diec. gdańska od 2022-01-12
członek komisji zarządzającej Funduszu Wzajemnej Pomocy Kapłańskiej diec. gdańska od 2019-04-11
Członek Komitetu ds. organizacji Arch. odpustu św. Wojciecha diec. gdańska od 2017-03-22
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 2010-06-27
dyrektor diecezjalny Caritas diec. gdańska od 2009-06-01
zamieszkały przy Caritas diec. gdańska od 2009-06-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2006-06-24
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 1.0604298114777