Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat dr Krystian Kletkiewicz


Data święceń: 2005-06-25

Adres:
ul. Bpa Edmunda Nowickiego 5
80-330 Gdańsk Oliwa

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
przewodniczący Komisji Liturgicznej diec. gdańska od 2022-10-06
członek Rady Kapłańskiej Archidiecezji Gdańskiej diec. gdańska od 2022-09-22
członek Komisji ds. Sztuki i Budownictwa Sakralnego diec. gdańska od 2022-04-06
Członek Rady Duszpasterskiej AG diec. gdańska od 2022-01-12
Kanonik Dziekan Kapituły Katedralnej w Gdańsku-Oliwie diec. gdańska od 2021-07-01
proboszcz par. Trójcy Świętej, Gdańsk Oliwa od 2020-04-23
cenzor ksiąg religijnych diec. gdańska od 2018-02-21
Członek Komitetu ds. organizacji Arch. odpustu św. Wojciecha diec. gdańska od 2017-03-22
wykładowca GSD diec. gdańska od 2015-09-01
główny ceremoniarz archidiecezjalny diec. gdańska od 2015-03-24
inkardynowany diec. gdańska od 2004-06-25
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 1.6135699748993