Archidiecezja Gdańska

Ks. dr Krzysztof Mierzejewski


Data święceń: 2002-06-15

Adres:
Al. Legionów 13
80-444 Gdańsk Wrzeszcz

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
pomoc duszpasterska par. Św. Stanisława Bp., Gdańsk Wrzeszcz od 2021-08-25
sędzia diecezjalny diec. gdańska od 2010-07-01
mgr teologii diec. gdańska od 2002-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 2001-06-13
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.85361218452454