Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Piotr Sasin


Data święceń: 2003-06-21

Adres:
ul. Jana Pawła II 10
84-220 Strzebielino

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
wikariusz par. Św. Maksymiliana Marii Kolbego, Strzebielino od 2022-08-25
mgr teologii diec. gdańska od 2003-03-08
inkardynowany diec. gdańska od 2002-06-14
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.9020140171051