Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik dr Tomasz Biedrzycki


Data święceń: 1995-05-27

Adres:
ul. Ks. S. Zawackiego 4
81-514 Gdynia Orłowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Dziekan dek. Gdynia Orłowo od 2019-07-01
proboszcz par. Matki Boskiej Bolesnej, Gdynia Orłowo od 2017-05-28
kapituła kolegiacka gdańska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2007-11-04
wykładowca GSD szk./przed od 2003-10-01
dr nauk społecznych diec. gdańska od 2003-06-30
licencjusz diec. gdańska od 2000-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1994-06-25
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.48810195922852