Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik dr Mirosław Piskozub


Data święceń: 2001-06-16

Adres:
ul. Bpa Edmunda Nowickiego 5
80-330 Gdańsk Oliwa

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy kapituła od 2020-06-18
Koordynator Fundacji Św. Józefa Konferencji Episkopatu Polski diec. gdańska od 2020-02-25
Archidiecezjalny Duszpasterz Wpólnoty Różaniec Rodziców za dzieci diec. gdańska od 2019-09-08
Delegat ds. Ochrony Dzieci i Młodzieży w Archidiecezji Gdańskiej diec. gdańska od 2019-05-18
wikariusz par. Trójcy Świętej, Gdańsk Oliwa od 2017-02-09
wykładowca GSD diec. gdańska od 2015-07-01
dr hab. nauk społecznych diec. gdańska od 2015-05-07
mgr teologii diec. gdańska od 2001-06-16
inkardynowany diec. gdańska od 2000-06-16
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.48016285896301