Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik dr Jan Uchwat

zamieszkały w Seminarium

Data święceń: 2001-06-16

Adres:
ul. Bpa Edmunda Nowickiego 3
80-330 Gdańsk Oliwa

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Członek Rady Duszpasterskiej AG diec. gdańska od 2022-01-12
kapelan w zakładzie opieki dom opieki Dom Opieki "Złota Jesień" , Gdańsk od 2021-01-19
Przewodniczący Rady ds.Duszpasterstwa Powołań diec. gdańska od 2021-01-08
Kanonik penitencjarz Archikatedry w Gdańsku-Oliwie diec. gdańska od 2020-12-04
przedstawiciel Kurii na posiedzenia Niezależnej Komisji Bioetycznej diec. gdańska od 2017-12-11
Asystent Kościelny Polskiego Towarzystwa Pomocy Telefonicznej diec. gdańska od 2017-11-20
Stały Współpracownik Archidiecezjalnej Poradni Życia Rodzinnego diec. gdańska od 2016-10-25
Archidiecezjalny Duszpasterz Rodziców po Stracie Dziecka diec. gdańska od 2016-01-15
ojciec duchowny GSD diec. gdańska od 2014-06-01
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 2012-12-21
Asystent Kościelny Klubu Przyjaciół Ludzkiego Życia HLI Polska diec. gdańska od 2010-11-18
diecezjalny duszpasterz ds powołań duchowych diec. gdańska od 2008-10-28
opiekun Towarzystwa Przyjacół GSD diec. gdańska od 2008-10-28
zamieszkały w Seminarium diec. gdańska od 2008-10-01
wykładowca GSD diec. gdańska od 2008-10-01
mgr teologii diec. gdańska od 2001-06-16
inkardynowany diec. gdańska od 2000-06-16
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.97346591949463